Bude Breaking dawn přístupný od 18 let??

26. listopadu 2010 v 19:53 | Lucinka :P |  Breaking dawn
Krvavé lovy,zakázaná láska,sex plný násilí,téměř smrtelný porod!


Upírské finále budou drsné.Budou kvůli tomu trpět i fanoušci?
Divoký sex,krvavý porod a drsné lovecké scény!Už románová předloha spisovatelky Stephenie Meyer(36) vyvolala pochybnosti jestli se u Breaking Dawn ještě vůbec jedná o román pro teens.A teď mají tyhle brutální scény šokovat i v kinech.Autorka scénáře Melissa Rosenberg(48) slibuje: Režisér Bill Condon se nezastaví před ničím.K vidění bude vše,o čem se píše v knize! To je sice super,ale aby to ve finále neodnesli fanoušci!Předešlé díly byli přístupné od dvanácti let,ale to je teď díky brutálním scénám nejisté.Tina Kübel z organizace kontroly filmového průmyslu, která se stará o věkové zpřístupnění filmů pro BRAVO přiznala: Pokud budou v popředí filmu brutální a krvavé scény,přístupnost od dvanácti let není jistá.

Jako novorozený upír má Bella jenom jedno - nezvladatelnou žízeň!Na svém prvním lovu sama Zabije pumu.V knize je zabití zvířete popsáno takto: Moje zuby byly jako žiletky z ocele,projely kůží,tukem a šlachami pumy jakoby nic.Odpor zvířete byl stále slabší.S chroptícím zvukem ustaly jeho výkřiky.Á já konečně ukojila svoji žízeň. Doufejme že si tvůrci Rozbřesku odpustí detailní záběry.Pro milovníky zvířat by tahle scéna určitě nebyla příjemná!

Vlkodlaci se nejenom zamilují, ale jsou otisknutí.To znamená že se svým/svou vyvoleným/ou chtějí strávit celý život a bezmezně ho/ji milují.V Breaking Dawnu bude otisknut i Jacob(Taylor Lautner)!Vybral si Bellinu dceru Renesmée.Dítě sice díky svým upírským genům vyroste rychle, ale pro neznalce ságy Twilight by tahle láska k dítěti mohla být šokující.Žadný stres!Jacob nemá žadné sexuální city, dokud je Renesmée malá.Chce býtjenom jejím přítelem.

Breaking Dawn se spolu budou Edward a Bella poprvé milovat.Během divoké noci upír smrtelnici pěkně zřídí!Nad mými lícními kostmi byl podivný stín a mé rty byly nateklé,popisuje kniha.Tělo bylo poseté modrými a fialovými modřinami.Fanoušci ságy Edwardovo chování možná pochopí,ale neznalým se asi bude nabízet otázka je tohle ještě láska ?

Bella s Edwardem při svatební noci otěhotní!Narození jejich dcery Renesmée je tou nejkrvavější scénou v celé upírské sáze.Dítě je napůl člověk a napůl upír, a i když je dítě nadpozemsky nádherné a vypadá nevinně, při porodu zlomí jedním kopnutím Belle páteř.Edward musí dítě rychle dostat z Bellina těla,přitom ztratí hodně krve skoro přijde o život!Pokud nechce Edward o Bellu přijít, musí upustit od svého přesvědčení a Bellu přeměnit v upírku!Ani tahle scéna určitě nebude pro slabší povahy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sexy white cocktail dress sexy white cocktail dress | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 11:30 | Reagovat

Hi, This is very nice men. You post good comments on youre website. I read many Internet blogs. I will create my own blog in the future. I am very technical. I like about reading and write about this. I add youre website to my favorites website.
http://www.pathdress.net

2 wedding dresses cheap wedding dresses cheap | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:48 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama