Robert Pattinson: "Sláva mě ničí!"

17. listopadu 2010 v 20:46 | Lucinka :P |  Novinky o hercích i o filmu ;)
ccccc
Obludné monstrum! Právě k němu se dá podle Twilight star přirovnat popularita.
Role Edwarda Cullena poskytla Robovi (24) obrovskou příležitost, předvést svůj herecký talent. Přinesla s sebou ale také slávu obřích rozměrů, která je podle filmového upíra: "Někdy absolutně nesnesitelná!"

Zájem o Roberta navíc zvýšil vztah s hereckou kolegyní Kristen Stewart. Ve skutečnosti je ale herec uzavřený a hlavně stydlivý člověk, takže mu popularita přináší spíš utrpení než požitek.

Snaží se proto najít rovnováhu mezi úspěchem a anonymitou: "Sláva mě ničí! Je to monstrum! Spousta lidí si myslí, že mě zná a mají pocit, že i já bych měl znát je. Je šílené, když se mi někdo na ulici začne svěřovat se svými problémy. Je potom velice těžké říct: 'Promiňte, já na vás teď nemám čas!' Jsem herec a má práce musí přeci někde končit. Mám také právo na soukromí!"

Robert ví, že za svůj úspěch vděčí především fanouškům: "Nechci působit jako arogantní hvězda, ale nemohu přeci pořád lidem vysvětlovat, že herectví je pro mne jen prostředek, jak se uživit!"

"Až skončí Twilight sága, zájem o mou osobu snad trochu opadne," doufá Rob a na závěr dodává: "Chtěl bych potom více hrát v nezávislých filmech. Mým velkým vzorem je Leonardo DiCaprio, ten se totiž dokázal vymanit ze škatulky Hollywoodských krasavců a zařadit se mezi opravdové herce!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama