Taylor Lautner chodí s Lily Collins!

17. listopadu 2010 v 20:44 | Lucinka :P |  Novinky o hercích i o filmu ;)
Po nevydařeném vztahu s Taylor Swift, má hvězda ságy Twilight konečně novou přítelkyni.
Před čtyřmi měsíci dokončil Taylor (18) natáčení filmu Abduction. Thrilleru o muži, který zjistí, že jeho dětská fotografie se nachází na seznamu dlouhodobě pohřešovaných osob a snaží se zjistit pravdu o své osobě.

Tay si ve snímku střihne hlavní roli Nathana. Hlavní ženskou roli Karen získala herečka Lily Collins (21 let, znáš ji ze seriálu 90210) a jak říká sám herec: "Jakmile jsem ji poprvé na place uviděl, zamiloval jsem se!"

Taylor tedy na nic nečekal a při první vhodné příležitosti starší kolegyni sbalil: "Bál jsem se, že to nevyjde, ale nemohl jsem jinak, byl jsem v tom až po uši," směje se star.

Lily totiž ještě v červenci chodila se členem natáčecího štábu Stevena Spielberga. Ten byl ale v Novém Mexiku a podle jejích slov: "Vztah moc nefungoval!" Taylor tedy dostal šanci. "Ani malinko jsem neměla v plánu se zamilovat, natož pak do někoho mladšího. Chtěla jsem se teď věnovat kariéře. Taylorovi se ale nedalo odolat," svěřila se herečka.

Teď ale zamilovaný pár řeší první překážku: filmový Jacob totiž natáčí v daleké Louisianě další díl ságy Twilight, Breaking Down a Lily má práci v Los Angeles. "Neustále visím na telefonu," přiznává herečka a dodává, že má v plánu se za svým přítelem brzy vypravit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama